MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 7245816
nr 724 5816
Fåtölj
1800-tal, rokokostil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 november 2011
kl 18:39:51
7/11 18:27:29